Geri
Fiyat Listesi

VERLEN FYATLAR MTERMZ BLGLENDRME AMALIDIR.TELEFONLARIMIZDAN DAHA DETAYLI BLG EDNEBLRSNZ.

AAIDAK BELRTLEN FYATLAR +KDV'DR.FYATLANDIRMALARIMIZ TAKS GRUBU NDR DER ARALARIMIZ N TELEFON NUMARALARIMIZDAN LETM KURABLRSNZ. 

LELER ARASI MESAFE VE FYATLAR

KALKI YERVARI YERMESAFE (KM)FYAT (TL)
DENZLACIPAYAM551000
DENZLAKKY22420
DENZLBABADA37660
DENZLBAKLAN591000
DENZLBEKLL821450
DENZLBEYAA1061900
DENZLBOZKURT49950
DENZLBULDAN47950
DENZLAL631100
DENZLAMEL1061900
DENZLARDAK561000
DENZLARDAK HAVA ALANI721300
DENZLVRL931650
DENZLGNEY741350
DENZLHONAZ24450
DENZLKALE701250
DENZLSARAYKY24450
DENZLSERNHSAR39700
DENZLTAVAS44800
DENZLKELEK821500
DENZLGMSUYU1252200
DENZLIIKLI1061900
DENZLKIZILCABLK50900
DENZLPAMUKKALE20400
DENZLKARAHAYIT38680
DENZLBUHARKENT45850
DENZLSARAYKY / KAPLICALAR41800

LLER ARASI MESAFE VE FYATLAR

KALKI YERVARI YERMESAFE (KM)FYAT (TL)
DENZLZMR 2564600
DENZLZMR HAVAALANI2204000
DENZLAYDIN1262250
DENZLNAZLL861750
DENZLBUHARKENT45850
DENZLDDM2264000
DENZLKUADASI1823200
DENZLMULA1452600
DENZLDALAMAN1903200
DENZLMARMARS1853000
DENZLBODRUM2553400
DENZLFETHYE1903200
DENZLANTALYA MERKEZ2264000
DENZLANTALYA HAVAALANI2424600
DENZLALANYA3606200
DENZLBURDUR1602800
DENZLYELOVA901800
DENZLGLHSAR901800
DENZLAVDIR1051950
DENZLUAK1602800
DENZLEME1152000
DENZLISPARTA1673000
DENZLISPARTA/EGRDR2053500
DENZLAFYON2254000
DENZLDNAR1101900
DENZLDAZKIRI801600
DENZLBAMAKCI901800
DENZLMANSA1983200
DENZLSARIGL801600
DENZLALAEHR951850
DENZLSALHL1352400
DENZLAKHSAR1973200
DENZLBALIKESR2905250
DENZLEDREMT3706500
DENZLBURSA4377750
DENZLMUSTAFAKEMALPAA3606500
DENZLKTAHYA2905250
DENZLESKEHR3576500
DENZLKONYA4157500
DENZLANKARA4778500
DENZLSTANBUL SABHA GKEN HAVAALANI64011000
DENZLSTANBUL ATATRK HAVAALANI68212000